Nasz sklep

Mam na imię Magda.
Od najmłodszych lat interesowałam się zwierzętami. Od zawsze pragnęłam mieć psiego przyjaciela. Dużo o nich czytałam, uczyłam się ich zachowań, metod szkolenia, a nawet interesowałam się psią dietetyką. Od kiedy tylko pamiętam wiedziałam, że moja praca będzie związana z sierściuszkami. W moim sercu szczególne miejsce zajmują psy.

Pierwszy mój psiak to Mafi. Kiedy się pojawił zaczęłam jeszcze więcej czytać. Wszystko zaczęło obracać się tylko wokół Mafiego. Jaki jest Mafciu? Jest spokojny, usłuchany, łatwo się uczy, kocha cały świat. Uwielbia pracować, a na widok szarpaczka cały się trzęsie z radości. Moje oczko w głowie, taki nr 1 w życiu.

Sklep zoologiczny onlineSklep zoologiczny online

Po 2 latach uznałam, że jeden psiak w domu to zdecydowanie za mało i zapragnęłam mieć drugiego. Tak pojawiła się Lucy. Po roku, przyszedł czas na wyprowadzkę, więc niestety musiała zostać z rodzicami, bo mama tak ją pokochała, że nie zamierzała jej oddać. 😉 Ma tam super warunki oraz opiekę. Regularnie chodzimy na wspólne spacery i kontynuujemy plan treningowy (Lucy ma sporo problemów behawioralnych). Pewnie zapytacie, jaka ona jest. Lucy- jedyna suczka, którą kocham nad życie. Bardzo dużo z nią przeszłam- od super zabaw, przez dumę z malutkich postępów, aż po zdarte kolana kiedy to „moja mała blondyneczka” wpadła w szał. Wiele razy przez nią płakałam i miałam ochotę oddać pierwszej lepszej osobie z bezsilności. Bardzo dużo spraw wspólnie przepracowałyśmy. Dzisiaj, cieszę się, że to właśnie na nią padł wybór, bo to dzięki niej zaczęłam iść w stronę szkoleń. Myślę,że jest szczęśliwa,że nas ma (bo my bardzo 😍).

Sklep zoologiczny onlineSklep zoologiczny online

Z racji „ukrócenia” domowego stada po wyprowadzce w moim domu pojawił się niedawno kolejny psiak-Karmelek, najtrudniejszy do okiełznania. Jedyny pies, który został wzięty z hodowli-sznaucer miniaturowy. Energiczny, szczekliwy, strasznie upierdliwy i charakterny- ale też kochany 😂. Najbardziej uwielbiam w nim to, że co ranek przychodzi i liże mnie, żebym się obudziła, a jak już to zrobię, dostaje napadu radości- skacze, gryzie, piszczy, liże jednocześnie 😂 Taki nasz rodzinny wariat ♥

Sklep zoologiczny onlineSklep zoologiczny online

Co miśki lubią najbardziej? Swobodne spacerki po lasach i polach całą ekipą, wspólne zabawy, a nawet czynny udział w szkoleniach.
Doświadczenia z psami sprawiły, że ciągle poszerzałam swoją wiedzę na ich temat. Sporo pracowałam ze swoimi i tak powoli rozpoczęła się moja przygoda ze szkoleniem psów.

Nasz sklep to nie tylko budynek. Nasz sklep to miejsce gdzie pragniemy być odwiedzani przez Was. W moim zamyśle jest to miejsce spotkań zwierzolubów i ich właścicieli. Będzie można wymienić się wiedzą i doświadczeniami, a także skorzystać z naszej wiedzy.